Hakkımızda

Yamakoğlu İnş. Taah. ve Dış Tic Ltd Şti. Rize merkezinde, 1993 yılında gıda ve temizlik ürünleri Ithalat-ihracat alanında Türk Cumhuriyetlerinde faaliyetlerine başlamış ve daha sonra inşaat, elektrik, gıda, lojistik, elektromekanik, traiding, sondaj malzemeleri gibi sektörlerde operasyonlarına devam etmektedir.

Başkanın Mesajı

Yamakoğlu olarak, geniş ürün yelpazesi, kalite ve en uygun fiyatlara sunduğumuz hizmetlerimizde prensiplerimiz ve etik değerlermiz gereği taahhütlerimizi her zaman tam olarak yerine getirmek için büyük bir ihtimamla çalışıyoruz.

Müşterilerimizi her zaman en büyük değerimiz olarak gördüğümüz için onların taleplerini ve ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarımız olarak benimsiyoruz, bu nedenle gerekli ilgiyi ve saygıyı her zaman en yüksek seviyede tutarak Yamakoğlu ismini ülkemizde ve dünyanın pek çok farklı bölgesinde bir güven simgesi haline getirmek hedefiyle tutkulu mücadelemize devam ediyoruz.

Nurettin CENGİZ
Yönetim Kurulu Başkanı

28 Yıldır 20'yi aşan ülkeye ithalat-ihracat ve
Transit Ticaret faaliyetinde bulunmaktayız.

  • Kalite Politikamız
  • Vizyonumuz
  • Misyonumuz

Kalite Politikamız

Hedefimiz, tüketici ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak şekilde güvenilir gıda ürünleri sunarak, dünya markası olan ve olma yolundaki ürünleri müşterilerimize önermektir.

Yönetim ve tüm çalışanlar olarak belirlediğimiz bu hedefe, üreticilerimiz birlikte büyüyerek, kârlılığımızı ve verimliliğimizi artırarak, toplam kalite yönetim anlayışını benimseyerek ulaşabileceğimize inanıyoruz.

Yamakoğlu olarak, yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevreye değer veren bir yaklaşımla üretim yapan, tüketicinin korunmasını ve bilinçlenmesini destekleyen, toplum ve müşterilerimiz için değer yaratan yönetim şeklini benimseyen bir şirket olarak varliğimızı sürdürmek istiyoruz.

Bu hedef ve çalışma sistemlerindeki etkinliklerin sürekli iyileştirileceğini ve her zaman "Müşteri Memnuniyeti" için çalışacağımızı taahhüt ediyoruz.

Vizyonumuz

Gıda sektöründe tedarikçi-ihracatçı lider kuruluş olarak; müşteri odaklı yönetim sistemini benimseyen, toplam kalite üretim anlayışını özümsemiş, teknolojisini sürekli yenileyen, ürün çeşitliliği bulunduran üretici firmaların müşterilerimize ürünlerini ulaştırmada etken olmak, yaygın ihracat ağı ile "Dünya çapında" hizmetlerimizde devamlılığı sağlamaktır.

Misyonumuz

  • Müşterilerimiz, çalışanlarımız, ortaklarımız ve toplum için sürekli yeni değer yaratan,
  • Yasalara ve iş ahlakına uygun dürüst çalışan,
  • Kaynakları verimli kullanabilen,
  • Kaliteli ürünler sunan, güvenilir ve sürekli gelişen,
  • Iyi bir çalışma ortamında yeteneklerin geliştirildiği, katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği, çalışanlarına değer veren,
  • Toplumsal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek,
  • AImalatçılarla işbirliğini hedefleyerek gelişen ve geliştiren, çalışmalar üretmek.