Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Hedefimiz, tüketici ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak şekilde güvenilir gıda ürünleri sunarak, dünya markası olan ve olma yolundaki ürünleri müşterilerimize önermektir.

Yönetim ve tüm çalışanlar olarak belirlediğimiz bu hedefe, üreticilerimiz birlikte büyüyerek, kârlılığımızı ve verimliliğimizi artırarak, toplam kalite yönetim anlayışını benimseyerek ulaşabileceğimize inanıyoruz.

Yamakoğlu olarak, yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevreye değer veren bir yaklaşımla üretim yapan, tüketicinin korunmasını ve bilinçlenmesini destekleyen, toplum ve müşterilerimiz için değer yaratan yönetim şeklini benimseyen bir şirket olarak varliğimızı sürdürmek istiyoruz.

Bu hedef ve çalışma sistemlerindeki etkinliklerin sürekli iyileştirileceğini ve her zaman "Müşteri Memnuniyeti" için çalışacağımızı taahhüt ediyoruz

Hakkımızda

Son Duyurular

Rize Defterdarlığından Yamakoğlu Şirketine Ödül
Rize Defterdarlığı'ndan Yamakoğlu Şirketine Ödül “Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı'nın da katıldığı, Rize Vergi Ödül Töreninde Yamakoğlu da ödül almıştır.”
Basında Yamakoğlu
Basında Yamakoğlu “Süper Türk Girişimciler, Yazar Melih Arat'ın 2008 yılında yazdığı köşesinde firmamız Yamakoğlu'ndan da bahsetmiştir.”
Tümü İçin