Yamakoğlu Hakkında

Yamakoğlu İns. Taah. ve Dış Tic Ltd Şti. Rize merkezinde,  1993 yılında  gıda  ve temizlik ürünleri Ithalat-ihracat  alanında Türk Cumhuriyetlerinde faaliyetlerine başlamış ve daha sonra  inşaat , elektrik , ısıtma  ve soğutma sistemleri  gibi sektörlerde yurt dışı mağazalarıyla birlikte 20.000 kalemi aşan ürün  yelpazesiyle ithalat ve ihracatına devam etmektedir.

Bu gün Azerbaycan ,Gürcistan, Kazakistan, Cezayir, Afganistan,Irak gibi ülkelerdeki  mağazalarıyla 20'yi aşan ülkeye ithalat-ihracat ve Transit Ticaret faaliyetinde bulunmaktadır. 

Yamakoğlu Hakkında

Merkez İstanbul ve Rize şubemizden   Azerbaycan, Gürcistan, Rusya, Kazakistan, Türkmenistan, Afganistan, Cezayir ve Irak' a Gıda ürünleri, temizlik ürünleri, kozmetik ürünleri, elektrik ve aydınlatma ürünleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, el aletleri ve inıaat ürünlerini ihraç etmekteyiz .

Uluslararası ve yurtiçi, pek çok değişik inşaat ve taahhüt işlerimiz başarı ile devam etmekte olup; kaliteli güvenilir ve toplumsal huzurun mimari olan projelerimizle geleceğin mimarisini oluşturmaktayız..Yurtiçi  ve yurtdışındaki  catering ve restaurantlarımızda Türk mutfağını ve Türk gıda ürünlerini  tanıtmaktayız.

İzmir şubemizden Türk Gıda ürünleri, Kozmetik ve Temizlik ürünlerini pazarlayarak Türkiye'nin batısına; Avrupa, İskandinav ülkeleri ve Amerika kitasına ihraç etmekteyiz.

Almanya, Hollanda, Fransa, İtalya, Avusturya, İngiltere, İspanya,Belçika, İsveç, Norveç, Danimarka ve Amerika ülkelerinde geniş ihracat ağımız bulunmaktadır. 

Gerek kendi  Tır'larımız gerekse  Gemi veya nakliyat  şirketlerini kullanarak müşterilerimizin ürünlerini, zamanında ve sağlıklı şekilde alabilmesini sağlamaktayız.

Firmamız  birçok  kalemde ve  yüksek miktarda stoklu çalışmakta;gelen siparişleri anında karşilama ve müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet verme özelliğine sahiptir. Bu nedenle kendi iş kolunda  önde gelen ihracatçı firmalar arasında  yer almayı  hedeflemiştir.Satılan ürünlerin yükleme, gümrükleme   ve taşıma işlerinin  büyük kısmı Yamakoğlu'nun kendi eleman ve araçları ile yapılmakta; bu da müşteriye zaman ve para tasarrufu sağlamaktadır.

Pazarladığı ürünlerdeki kalite, uygun fiyat,  hizmet, aranılan malların tümünü bir arada bulma, satış şartlarına uyma,müşterilerine gösterdiği ilgi alaka ve saygı, Yamakoğlu ismini   yurtiçinde ve yurtdışında güven simgesi haline getirmiştir. 

Mali yapısı sağlam olan Yamakoğlu Ltd.  Şti . verdiği sözleri ve taahhütleri her zaman tam ve zamanında yerine getirir.

Nurettin CENGİZ
Yönetim Kurulu Başkanı

Hakkımızda

Son Duyurular

Rize Defterdarlığından Yamakoğlu Şirketine Ödül
Rize Defterdarlığı'ndan Yamakoğlu Şirketine Ödül “Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı'nın da katıldığı, Rize Vergi Ödül Töreninde Yamakoğlu da ödül almıştır.”
Basında Yamakoğlu
Basında Yamakoğlu “Süper Türk Girişimciler, Yazar Melih Arat'ın 2008 yılında yazdığı köşesinde firmamız Yamakoğlu'ndan da bahsetmiştir.”
Tümü İçin