Catering

Yurtiçi ve yurtdışındaki catering ve restaurantlarımızda Türk mutfağını ve Türk gıda ürünlerini tüm dünyada tanıtmaktayız.
Catering
Gıda Sektöründe Tedarikçi ve İhracatçı lider kuruluş olarak gıda piyasasındaki hakimiyetimizi hizmet sektörü olan Restaurant ve Catering Hizmetlerinede taşıdık.

Çeşitliliğini ve sürekliliğini koruyan   Restaurantlarımızda & Catering Hizmetlerimizde kaliteli ve dünya mutfaklarının gerçek tatlarında üretim yapılmaktadır.

İlgili Projeler

ISAF Dogan Camp Kışlası Hazır Yemek Projesi
ISAF Dogan Camp Kışlası Hazır Yemek Projesi “Afganistan'daki ISAF güçlerine bağlı, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından kullanılan bir askeri üs olan Dogan Camp ta hazır yemek projemiz vardır.”
THORA Kampı Catering Hizmetleri
THORA Kampı Catering Hizmetleri “THORA Kampı, Surobi'de bulunan Türk, Fransız ve İtalyan Askeri Birlikleri Kamplarına Catering ve Temizlik hizmetlerinin sağlanması.”

Hizmetler

Son Projeler

Son Duyurular

Rize Defterdarlığından Yamakoğlu Şirketine Ödül
Rize Defterdarlığı'ndan Yamakoğlu Şirketine Ödül “Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı'nın da katıldığı, Rize Vergi Ödül Töreninde Yamakoğlu da ödül almıştır.”
Basında Yamakoğlu
Basında Yamakoğlu “Süper Türk Girişimciler, Yazar Melih Arat'ın 2008 yılında yazdığı köşesinde firmamız Yamakoğlu'ndan da bahsetmiştir.”
Tümü İçin